Şişli Meslek Yüksekokulu Kariyer Merkezi 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı itibariyle faaliyete geçmiş olup kariyer alanında mezunlar ve firmalar ile yakın bağlar kurarak çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Öğrencilere mutlu ve başarılı olacakları iş seçimlerinde destek olmayı ve onları iş hayatına hazırlamayı amaç edinen kariyer merkezimizin hedefi doğru pozisyonlara doğru kişileri yerleştirebilmek. İç paydaşlarımız olarak akademik ve idari birimlerimiz, mezunlarımız, öğrencilerimiz ve kulüplerimizi; dış iş ortaklarımız olan özel sektör ve kamu kuruluşlarınız ile iş birliği halinde öğrencilerimizin mutlu ve başarılı bir kariyer sahibi olabilmeleri için bir araya getirme hedefimiz önceliklidir.

Ayrıca, akademik alandaki hizmetlerimizde gönüllü profesyonellerimizin yanında değerli akademisyenlerimiz tarafından öğrencilerimize yararlı olabilecek seminer ve eğitimler düzenlenmektedir.

Firmalardan merkezimize ulaşan iş ve staj ilanları http://sisli.edu.tr/kariyermerkezi/ web sitemiz üzerinden öğrencilerimize duyurulacaktır. Part-time ya da sürekli iş/staj olanakları ile ilgilenen öğrencilerimizin, web sitemizdeki özgeçmiş formunu doldurmalarını ve güncellemelerden haberdar olabilmesi için web sitemizi periyodik olarak takip etmesini önemle tavsiye ederiz

Etkinlikler